Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nierówno składające się elektryczne lusterka w OII FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nierówno składające się elektryczne lusterka w OII FL

    Super.
    Może jeszcze się ktoś przekona na spontanika.

  • #2
    Nierówno składające się elektryczne lusterka w OII FL

    Witam,

    Mam pytanie do użytkowników Skody Octavii II FL z elektrycznie składanymi lusterkami.
    Od nowości prawe lusterko składa się "bardziej" niż lewe, tzn. po złożeniu jest bliżej szyby niż lewe. Czy tak jest we wszystkich egzemplarzach, czy może po złożeniu oba lusterka powinny być w takiej samej odległości od szyby?

    Komentarz


    • #3
      u mnie jest symetrycznie, ale jak widać te lusterka to jakieś niedopatrzenie przy projektowaniu/produkcji

      Forum - Octavia Club Polska
      - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

      Komentarz


      • #4
        U mnie również prawe składa się "bardziej", też na to zwróciłem uwagę. Ciekawe jak u kolegów to wygląda.
        marcel_n

        Komentarz


        • #5
          U mnie oba lusterka składają się mniej więcej w podobnym stopniu... Czasami rzeczywiście prawe składa się trochę bardziej w kierunku karoserii. Nie wiem, od czego jest to uzależnione - myślę, że to podobna niedoróbka, jak zimowe otwieranie się lusterek "na maksa" - dużo bardziej, niż powinny...
          Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
          MOJA FURKA

          Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

          Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

          Komentarz


          • #6
            Mam u siebie to samo i ten typ tak ma.

            Komentarz


            • #7
              Panowie, jakie macie wersje wyposażenia i czy za dopłata macie opcje składania lusterek? bo może tez mam tylko nie wiem
              Pozdrawiam
              LOREN* 1.4 tsi

              Komentarz


              • #8
                U mnie chyba po wymianie "bebechów" w trakcie zimowej awarii też tak jest (otwierało się prawie 180st) . Z okna widzę tylko stronę od kierowcy - to jakoś nie zwróciłem uwagi :lol:
                Pozdrawiam,

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X